KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 15663138
nr 1566 3138
Svea Bjurling
(1910-2002), Sverige
Tuschteckningar, 2 st, Signerade, oramade, 22x15 cm
Svea Bjurling, svensk konstnär född 1910, död 2002.
måndag 25 september 2023
kl 19:18:38