KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 15663138

nr 1566 3138

Svea Bjurling

(1910-2002), Sverige

Tuschteckningar, 2 st, Signerade, oramade, 22x15 cm

Svea Bjurling, svensk konstnär född 1910, död 2002.

måndag 25 september 2023
kl 19:18:38

Svea Bjurling

Läs mer om Svea Bjurling